Xiaomi 25 Mart’ı işaret etti, yeni ürün Vision Pro’yu saf dışı bırakacak

Xiaomi, akıllı ürünler ekosisteminin yeni üyesi olan Mijia akıllı sesli gözlüğünü 25 Mart’ta piyasaya sürmeye hazırlanıyor. “Aynada Dinlemenin Keyfini Çıkar” ifadesiyle dikkat çeken resmi afişi, ürünün ses özelliklerine vurgu yapıyor. Bu yenilikçi gözlük, kullanıcı deneyimini zenginleştirmek için ses ve teknolojiyi bir araya getirerek dikkat çekici özelliklere sahip.

Geçtiğimiz yıl tanıtılan Mijia akıllı sesli gözlük modeli, aramalar sırasında gürültü azaltma özelliğiyle öne çıkmıştı ve 799 yuan (yaklaşık 112$) fiyat etiketiyle satışa sunulmuştu. Bu gözlük, beş farklı çerçeve ve güneş gözlüğü stiliyle kullanıcılara sunulmuştu.

Akıllı gözlük, açık ses alanı teknolojisi sayesinde 360 derece çevresel ses etkisi sunarak, kullanıcı deneyimini zenginleştiren özelliklere sahipti. Ayrıca, çift mikrofonlu AI arama gürültü azaltma fonksiyonuna, akıllı arama iyileştirmeye, çift cihaz bağlantısına destek veriyor ve her iki tarafında bulunan 30mm uzunluğundaki dokunmatik yüzeyler sayesinde zahmetsiz bir şekilde dokunmatik jest fonksiyonlarını kullanabiliyordu. IP54 toz ve suya karşı direnç sertifikasına sahip olan bu ürün, normal çevresel tozdan korunmanın yanı sıra su sıçramalarına karşı da koruma sağlıyordu.

Xiaomi 25 Mart’ı işaret etti, yeni ürün Vision Pro’yu saf dışı bırakacak

Akıllı gözlüğün batarya ömrü de oldukça etkileyiciydi; bekleme modunda bir haftaya, normal kullanımda 22 saatten fazlaya ve sürekli müzik dinleme veya 7 saatten fazla süren aramalarda 10 saate kadar dayanabiliyordu. Xiaomi‘nin piyasaya sürmeye hazırlandığı yeni modelin, önceki modele göre daha iyi enerji verimliliği ile performans göstermesi bekleniyor.

Bu yenilikçi gözlük, teknoloji ve moda dünyasını bir araya getirerek, kullanıcılara hem stil sahibi hem de fonksiyonel bir aksesuar sunmayı hedefliyor. Ses özellikleri ve akıllı fonksiyonları ile günlük yaşamda kolaylık sağlayacak olan bu ürün, Xiaomi’nin akıllı cihazlar alanındaki yenilikçi yaklaşımını bir kez daha ortaya koyuyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x